Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Basen na AWF-ie i dziwne zakazy

Utworzony przez tai, 13 sierpnia 2008 r. o 18:43
hehehheheheh kraszak to basen dla brudasów !!!pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"hehehheheheh kraszak to basen dla brudasów !!!pozdrawiam" Milobyloby zabierajac glos napisac cos wiecej poza proba obrazania innych - wiec jesli masz jakies doswiadczenia i obiekcje to je opisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mnie fakt że Pan Rektor ( z całym szacunkiem dla rektora) wchodzi często pół godz przed zamknięciem oficjalmym basenu czyli po godz 20 stej i kąpie się bez czepka, klapki również zostawia dalej- czy zalecenia sanepidu są inne dla VIPów uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dziwi mnie fakt że Pan Rektor ( z całym szacunkiem dla rektora) wchodzi często pół godz przed zamknięciem oficjalmym basenu czyli po godz 20 stej i kąpie się bez czepka, klapki również zostawia dalej- czy zalecenia sanepidu są inne dla VIPów uczelni.
Bo Bo Pan Rektor ma inne zalecenia z sanepidu, właśnie on ma wchodzić bez czepka bo ma lekarstwo na głowie i dezynfekuje wodę w basenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba, która rozpoczęła ten temat jest chyba trochę przewrażliwiona! Ja jestem bardzo zadowolona z obiektu na AWF-ie jest to w Białej jedyny taki obiekt-fakt faktem czasami na te jacuzi czy bicze wodne trzeba czekać ale to chyba lepsze niż jechać do Warszawy czy do jakiegoś innego większego miasta w Polsce. Poza tym nie rozumiem dlaczego tak oburzające jest przejście w klapkach do szatni właściwej. A kwestia pań tam pracujących to chyba już normalne, że w każdej instytucji napotkamy się na brak kultury i hamstwo-jakbyśmy mieli nie chodzić w miejsca gdzie tak jest to musielibyśmy siedzieć w domu. Moim zdaniem wart jest się tam udać!!!! POLECAM KAŻDEMU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam A ja mam doświadczenia z basenów w Niemczech i tam takie rzeczy nie mają miejsca. 1. Obsługa jest zawsze miła i pomocna. 2. W butach wchodzi się do szatni, gdzie można sobie spokojnie usiąść i zmnienić obuwie na klapki. 3. Potem jest pomieszczenie z prysznicem. 4. W klapkach wchodzi się na basen!!! 5. Na ścianach (w pomieszczeniu gdzie jest basen) zawsze są szafki, wieszaki i tam też zostawia się klapki (do basenu 3 kroki). 6. Bilet kosztuje ok. 3,5 euro i można pływać ile się chce!!!!! Nikt po 60 min nie każe opuszczać basenu!!! 7. A teraz ciekawostka: szatnie często są kooedukacyjne. Jest jedno duże pomieszczenie a w nim kabiny do przebierania. Są też kabiny o odpowiedniej (większe niż standardowe kabiny) wielkości do przebierania dzieci. Jestem ciekawa jak zachowa się kierownictwo basenu AWF kiedy ktoś w czasie przechadzki między basenem a np. biczami wodnymi (bez klapek) poślizgnie się i złamie noge? Bo jeśli by mnie takie coś spotkało to bym nie podarowała!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RACJA!! Obsługa jest bardzo nie miła! Nie chcę się powtarzać ale trochę sympatii jeszcze nikogo nie zabiło. Również nabawiłam się kurzajek na tym oto basenie! Wszystko jest pod nadzorem nie można spokojnie spędzić wolnego czasu na basenie bo obsługa zachowuje się tak jakby ludzie Im przeszkadzali po prostu! Chodzę tam tylko ze względu na znajomych i to bardzo rzadko! Polecam Biawenę dla ludzi, którzy chcą popływać nie natykając się na nie miły personel. Mniej płacisz i nawet dzieci skorzystają ze sprzętu ZA DARMO! a Jeżeli chodzi o Aqua park to można by się bardziej postarać dzieciom to nudzi się po pół godziny! po prostu BLEEEEEE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TEZ TAM BYLAM TO SKANDAL ,NIE MILA OBSLUGA ,CZEKA SIE AZ PANI Z KANAPKA CIE OBSLUZY PRZY WEJSCIU , A POZA TYM BARDZO ZIMNA WODA . NIE POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WODA W NIECCE PRZED WEJSCIEM NA BASEN JEST BARDZO BRUDNA, WODA ZIMNA IMALE DZIECI NIE CHCA SIE KAPAC A BICZE WODNE WYLACZONE NIE DO UZYTKU,RATOWNIK SCHOWANY W KANCIAPIE NIC NIE WIDZI CO SIE DZIEJE ,CZY TAK MA BYC/////////////////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No może to i racja co piszecie,obsługa jest nie mila (chodzi mi o ta w kasie) maja swoje humorki... Jedna Pani jest fajna,usmiechnie sie, porozmawia... Sprzataczki tez sa, fajne, czesto im mowie dzien dobry, one sie usmiechaja. JEst to mile moim zdaniem. Ratownicy tez sa spoko... ;] Sczegolnie jak sa Ci mlodzi to mozna ich powkurzac... staraja sie zachowac "zimna krew" xD. Mają tam łądne ratowniczki,tzn teraz juz chyba tylko 1, milo jest na nia popatrzec ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe serio ci modzi ratownicy to uwazaja sie za cwaniakow i ze wszystko im wolno:D i mysla ze moga wszystkich ustawiac tak jak im sie spodoba ale jeszcze kiedys moze to sie przeciw nim obrocic! a ten najstarszy ratownik zawsze spokojny i mozna z nim pogadac. a ta nowa ratowniczka serio fajna az milo chodzi sie na basen chociazby zeby popatrzec na jej cieply usmiech;] a wy co o niej sadzicie??;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
staly bywalec napisał:
Hehe serio ci modzi ratownicy to uwazaja sie za cwaniakow i ze wszystko im wolno:D i mysla ze moga wszystkich ustawiac tak jak im sie spodoba ale jeszcze kiedys moze to sie przeciw nim obrocic! a ten najstarszy ratownik zawsze spokojny i mozna z nim pogadac. a ta nowa ratowniczka serio fajna az milo chodzi sie na basen chociazby zeby popatrzec na jej cieply usmiech;] a wy co o niej sadzicie??;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sympatyczna, bo nic nie robi, jak ostatnio byłam na basenie to książkę czytała a grupa nastolatków robiła co chciała. Nie można było popływać... A ratowniczka?? Nie zainteresowana tą całą sytuacją... Czy tak na być??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość Basenu napisał:
Sympatyczna, bo nic nie robi, jak ostatnio byłam na basenie to książkę czytała a grupa nastolatków robiła co chciała. Nie można było popływać... A ratowniczka?? Nie zainteresowana tą całą sytuacją... Czy tak na być??
Proponuję za karę nalać im do wody w basenie, zresztą tam wszyscy sikają do wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak widziałam też tą panią RATOWNIK jak czytała książkę , rozmawiała przez telefon , jadła pizze a nawet prowadziła lekcje pływania zapewne w CZASIE swojej pracy to jest paranoja . Często przychodzę na tą pływalnie i ją obserwuje na Aqua Parku. Dodam raz dłubała w nosie (( .Czy tak ma wyglądać praca Ratownika???.... ale na szczęście ona sama nie pracuje na tym obiekcie:)) . Nie da się ukryć , że na tej pływalni pracują dwaj przystojni nie ziemsce ratownicy, którzy mają podobny styl a zarazem dwa różne charaktery. Są dobrze zbudowani , posiadają wysoką kulturę osobistą , pożyczają sprzęt pływacki a uśmiech który im towarzyszy na twarzy jest mi motorem by chodzić na tą właśnie pływalnię w Białej ... Przy bąbelkach kiedyś podsłuchałam rozmowę dwóch dziewczyn ,które wypowiadały się iż ciężko im się pływa ...gdy któryś z Ratowników przejdzie obok nie mogą się skoncentrować tylko przykuwają wzrok na ładne ciała RATOWNIKÓW . No faktycznie nie wszyscy są tacy jak oni , ale póki co oni będą pracować, będę tam regularnie przychodzić . POLECAM właśnie ta pływalnie i do zobaczenia na niej . pozdrawiam ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
master napisał:
Tak widziałam też tą panią RATOWNIK jak czytała książkę , rozmawiała przez telefon , jadła pizze a nawet prowadziła lekcje pływania zapewne w CZASIE swojej pracy to jest paranoja . Często przychodzę na tą pływalnie i ją obserwuje na Aqua Parku. Dodam raz dłubała w nosie (( .Czy tak ma wyglądać praca Ratownika???.... ale na szczęście ona sama nie pracuje na tym obiekcie:)) . Nie da się ukryć , że na tej pływalni pracują dwaj przystojni nie ziemsce ratownicy, którzy mają podobny styl a zarazem dwa różne charaktery. Są dobrze zbudowani , posiadają wysoką kulturę osobistą , pożyczają sprzęt pływacki a uśmiech który im towarzyszy na twarzy jest mi motorem by chodzić na tą właśnie pływalnię w Białej ... Przy ibąbelkach kiedyś podsłuchałam rozmowę dwóch dziewczyn ,które wypowiadały się iż ciężko im się pływa ...gdy któryś z Ratowników przejdzie obok nie mogą się skoncentrować tylko przykuwają wzrok na ładne ciała RATOWNIKÓW . No faktycznie nie wszyscy są tacy jak oni , ale póki co oni będą pracować, będę tam regularnie przychodzić . POLECAM właśnie ta pływalnie i do zobaczenia na niej . pozdrawiam ))
Tobie to tylko dupy w głowie , o przepraszam klatki i ptaszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sioux napisał:
Tobie to tylko dupy w głowie , o przepraszam klatki i ptaszki.
Czyżbyś miał takiego małego ze innym pozazdrościsz?? Te twoje pomysły z sikaniem do wody.... Żałosne.... Do wanny sobie nasikaj... Nie jesteś jedynym użytkownikiem basenu.... daruj sobie komentarze tej treści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyżbyś miał takiego małego ze innym pozazdrościsz?? Te twoje pomysły z sikaniem do wody.... Żałosne.... Do wanny sobie nasikaj... Nie jesteś jedynym użytkownikiem basenu.... daruj sobie komentarze tej treści...
nie zdarzyło ci sie płynąć przez cieplejszą wodę w pewnych miejscach, a te super grzybice stóp, uwielbiam baseny, ale nie podobają mi się takie bezbiuścia i nimfomanki jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratowniczka jest spoko! ostatnio mialam problemy z noga i od razu mi pomogla! tak samo widzialam jak pomagala starszej pani gdy ja poprosila by jej wytlumaczyla co ma zrobic by przeplynac basen! a co do tych twoich ratownikow. to nie wiem czy widzialas jak olewaja wszystkjo i znikaja z basenu a dokladnie z aqua i siedza na tym duzym i gadaja o wszystkich przechodzacych dupach a pozniej wyrywaja!! pobawia sie a pozniej nara! nawet nie wiesz ile nas jest co tak robia. chcieli mnie i moja kolezanke od razu gdzies zabrac! paranoja sa beznadziejni! przez nich przestalysmy chodzic tak czesto na basen! ale jest tam jeden fajny ratownik. taki wysoki brunet lubi cwiczyc w tym ich pokoiku na malym basenie. fajnie popatrzec na niego jak tak sie meczy:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ratowniczka jest spoko! ostatnio mialam problemy z noga i od razu mi pomogla! tak samo widzialam jak pomagala starszej pani gdy ja poprosila by jej wytlumaczyla co ma zrobic by przeplynac basen! a co do tych twoich ratownikow. to nie wiem czy widzialas jak olewaja wszystkjo i znikaja z basenu a dokladnie z aqua i siedza na tym duzym i gadaja o wszystkich przechodzacych dupach a pozniej wyrywaja!! pobawia sie a pozniej nara! nawet nie wiesz ile nas jest co tak robia. chcieli mnie i moja kolezanke od razu gdzies zabrac! paranoja sa beznadziejni! przez nich przestalysmy chodzic tak czesto na basen! ale jest tam jeden fajny ratownik. taki wysoki brunet lubi cwiczyc w tym ich pokoiku na malym basenie. fajnie popatrzec na niego jak tak sie meczy:D
Ja słyszałem że to gej bo się napatrzył na AWF-owe kaszaloty , ani urody , ani inteligencji i woli chłopaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...